ZALOGUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ

Metoda Savvy Ed – jak uczymy?

Dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co nauka języka obcego daje nam przede wszystkim: umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy. Język angielski dla dzieci będzie przecież codziennie wykorzystywanym narzędziem dla pokolenia naszych dzieci. Mimo, że treści w stosunku do przedszkolnych są poważniejsze, nadal procesowi nauki języka na kursach Savvy Ed towarzyszy dobra zabawa!

ZAPISZ SIĘ

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz wątpliwości lub chcesz nasz o coś zapytać? Zapraszamy do kontaktu

Więcej informacji na temat kursu uzyskasz na stronie teddyeddie.com

Pakiet edukacyjny Teddy Eddie  

ZAPISZ SIĘ

Cztery etapy nauki metodą Teddy Eddie

Twój maluch już w pierwszej klasie podstawówki będzie potrafił posługiwać się obcym językiem na wysokim poziomie. Na poziomie Teddy Eddie SCHOOL będzie w stanie mówić pełnymi zdaniami, a nawet opowiadać płynnie historyjki! Prowadzony przez nas angielski dla dzieci zakłada, że zaczną one używać wielu zwrotów spontanicznie, nawet w prywatnych rozmowach, poza zajęciami.

 

Poziomy: początkujący, kontynuujący

- Wiek: 6-7 lat, 1 klasa

- Zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut

- Grupy: do 10 osób

Dwa etapy już za nami? W takim razie zapraszamy na trzeci!Poziom Teddy Eddie ABC zakłada, że maluch po kursie nie będzie miał problemów, aby mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki czy nawet rozmawiać podczas lekcji z nauczycielem. Angielski dla dzieci to możliwość, na jaką powinien zdecydować się każdy rodzic, tym bardziej, że na tym etapie maluch zaczyna swoją przygodę z czytaniem!

 

Poziomy: początkujący, kontynuujący

- Wiek: 5-6 lat

- Zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut

- Grupy: do 10 osób

Postaw na ciągły rozwój swojego malucha i kontynuuj naukę języka na kolejnym etapie metody – Teddy Eddie STANDARD. Na tym etapie dzieci, nauczą się pierwszych rozmów w języku obcym. Nauka polega na odgrywaniu scenek, na przykład z bajek, czy graniu w gry, co wymusza korzystanie z umiejętności mówienia w języku angielskim. Dzieci poznają kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

 

Poziom: początkujący, kontynuujący

- Wiek: 4-5 lat

- zajęcia: 2 razy w tygodniu po 35 minut

- Grupy: do 10 osób

Na tym etapie nauki za pomocą metody Teddy Eddie maluchy dopiero wkraczają na drogę poznawania nowego języka. Poziom Teddy Eddie START przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci w wieku 2-3 lata. Po ukończeniu go maluch potrafi reagować na polecenie, a także bajki opowiadane w języku obcym. Na tym etapie celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

 

Poziom: początkujący

- Wiek: 2-3 lata

- Zajęcia: 1 raz w tygodniu po 40 minut lub 2 razy w tygodniu po  25 min

- Grupy: do 8 osób

Poznaj Teddy Eddie Start 

ZAPISZ SIĘ

Dlaczego Teddy Eddie?

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania angielskiego dla najmłodszych. Naszym głównym celem jest zapewnienie kursantom skutecznej nauki i jednocześnie doskonałej zabawy. Zajęcia Teddy Eddie pełne są komunikacji w języku angielskim, gier, zabaw, piosenek, a to wszystko w towarzystwie psotnego misia Teddy Eddie i zaangażowanego lektora.

ZAPISZ SIĘ

Możliwość kontynuacji

Komunikacja i budowanie świadomości gramatycznej.

Ostatni poziom metody Savvy Ed oznacza integrację wszystkich sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania oraz pisania. Zaczynamy kłaść nacisk na poprawność gramatyczną. Materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners – Flyers (poziom A2 wg Rady Europy).

Komunikacja i rozwijanie umiejętności pisania.

Uczniowie utrwalają poznany wcześniej materiał i stopniowo rozwijają umiejętności pisania w języku obcym. Materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners – Movers (poziom A1 wg Rady Europy).

Komunikacja i doskonalenie czytania.

Savvy Ed to metoda dla starszych dzieci. Uczniowie kontynuują naukę angielskiego na bardzo wysokim poziomie. Priorytetami są komunikacja oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w czytaniu.

Teddy Eddie Superhero to ostatni poziom metody Teddy Eddie. Zobacz kolejne elementy ambitnej ścieżki edukacyjnej i sprawdź, co czeka na Twoje dziecko!

 

Nauka angielskiego dla dzieci – poznaj metodę Savvy Ed

Metoda Savvy Ed to ambitna ścieżka nauki angielskiego, którą dziecko w wieku od 7 do 10 lat może dojść aż do poziomu Young Learners  –  Flyers (poziom A2 wg Rady Europy). Przeznaczona jest do uczenia języka angielskiego dzieci, które w przedszkolu uczestniczyły w ambitnych kursach językowych. Lekcje Savvy Ed będą dla Twojego dziecka krokiem milowym w stronę płynności językowej, momentem,  w którym wszystkie poznane wcześniej wyrażenia, zdania i zwroty zostaną utrwalone, zaktywizowane i wykorzystane do produkcji językowej.

Poznaj metodę Savvy Ed

ZAPISZ SIĘ

Plac Zabaw

Kursanci Teddy Eddie otrzymują dostęp do naszej aplikacji edukacyjnej Plac Zabaw. Dzięki niej dzieci mogą w domu grać w gry językowe, powtarzając i utrwalając poznany na zajęciach materiał, a także odtwarzać wszystkie nagrania z lekcji

ZALOGUJ SIĘ

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

 

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

 

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

 

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

 

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

 

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład pakietu edukacyjnego. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik,  kod dostępu do aplikacji Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, a także nagrań towarzyszących kursowi. 

Dodatkowo mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO.

 

A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy. 

ZAPISZ SIĘ

#naukaprzezzabawę

Język angielski

Największe zalety kursu

Obejrzyj video z lekcji  

Pobierz aplikację mobilną LangLion

Warsztaty muzyczne 

Obozy i półkolonie

Zajęcia aktorskie

Zajęcia instrumentalne

Zajęcia wokalne

Cennik

Strona główna

Polityka prywatności

Kontakt

43-600 Jaworzno, ul. Katowicka 31b

biuro@fabrykatalentow.com

+48 536 861 634

Zarejestruj się

Plac zabaw

Zaloguj się

Język angielski

Copyright © 2023 Fabryka Talentów

Ferie 2024