ZALOGUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fabryka Talentów Sp. z o.o. z siedzibą w 43-600 Jaworzno, ul. Katowicka 31b.

 

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony) oraz w celu przesłania Ci naszej oferty handlowej. 

 

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub przesłania oferty handlowej, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

 

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie i przesłać ofertę handlową.

 

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

#bądźspokojny

Polityka prywatności

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową.

ROZUMIEM

Pobierz aplikację mobilną LangLion

Warsztaty muzyczne 

Obozy i półkolonie

Zajęcia aktorskie

Zajęcia instrumentalne

Zajęcia wokalne

Cennik

Strona główna

Polityka prywatności

Kontakt

43-600 Jaworzno, ul. Katowicka 31b

biuro@fabrykatalentow.com

+48 536 861 634

Zarejestruj się

Plac zabaw

Zaloguj się

Język angielski

Copyright © 2023 Fabryka Talentów

Ferie 2024