Rodzaje zajęć

OFERTA

Fabryka Talentów to najlepsze miejsce dla Twojego kompleksowego rozwoju. Stworzyliśmy skuteczny zespół ponad dwudziestu Ekspertów, którzy będą wspierać Cię swoją wiedzą i doświadczeniem, towarzysząc Ci w drodze do sukcesu w dziedzinie, która Cię interesuje. W zakamarkach Fabryki, w Jaworznie, dzieją się niezwykłe rzeczy. Każdego dnia ktoś uczy się czegoś nowego, ktoś inny pokonuje swoje małe lub duże ograniczenie, jeszcze inny poszerza horyzonty i wychodzi z Fabryki wzbogacony o nową umiejętność/kompetencję. Bez względu na wiek.

DZIECI

Twoje dziecko nauczy się znacznie więcej niż myślisz! Zdobędzie nie tylko nowe umiejętności, ale także wzmocni pewność siebie, poprawi koncentrację, spożytkuje energię i miło spędzi czas w gronie przyjaciół.

Pełna oferta

MŁODZIEŻ

Twoje zdanie jest dla nas ważne. W Fabryce możesz rozwijać swoje pasje i doświadczyć niesamowitych możliwości, jakie daje Twój umysł. Nasi nauczyciele rozumieją Twoje potrzeby, a swoim nastawieniem dostarczą Ci energii.

Pełna oferta

DOROŚLI

Wiemy jakim wyzwaniem jest połączenie życia zawodowego z rozwijaniem pasji. Dlatego nasze kursy są szyte na miarę. Jesteśmy elastyczni i wymagający. Dostosowując się do Twoich potrzeb pomożemy Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Pełna oferta

ZESPÓŁ WOKALNY

Fabryki Talentów

Zespół Wokalny Fabryki Talentów – grupa młodych wokalistów ze Śląska na co dzień ćwiczących umiejętności wokalne w Fabryce Talentów w Jaworznie. Członkowie Zespołu mają na swoim koncie wiele sukcesów scenicznych. Występowali m.in. podczas Koncertu w Filharmonii Krakowskiej u boku takich artystów jak Marek Piekarczyk, Rafał Brzozowski czy Stan Borys. Koncertowali podczas Dni Jaworzna przed Zespołem Poparzeni Kawą Trzy, nagrali piosenkę dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie. Zespół prowadzi Basia Janyga, finalistka The voice of Poland i dyrektor Metodyczny Fabryki Talentów.
DOŁĄCZ DO NAS!

Posłuchaj nas na żywo!

Zapytaj o cenę

Skontaktuj się z nami !
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania 🙂

SEKRETARIAT:

32 745 22 45

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE