OFERTA

Fabryka Talentów to najlepsze miejsce dla Twojego kompleksowego rozwoju. Stworzyliśmy skuteczny zespół ponad dwudziestu Ekspertów, którzy będą wspierać Cię swoją wiedzą i doświadczeniem, towarzysząc Ci w drodze do sukcesu w dziedzinie, która Cię interesuje. W zakamarkach Fabryki, w Jaworznie, dzieją się niezwykłe rzeczy. Każdego dnia ktoś uczy się czegoś nowego, ktoś inny pokonuje swoje małe lub duże ograniczenie, jeszcze inny poszerza horyzonty i wychodzi z Fabryki wzbogacony o nową umiejętność/kompetencję. Bez względu na wiek.

DZIECI

Twoje dziecko nauczy się znacznie więcej niż myślisz! Zdobędzie nie tylko nowe umiejętności, ale także wzmocni pewność siebie, poprawi koncentrację, spożytkuje energię i miło spędzi czas w gronie przyjaciół.

Pełna oferta

MŁODZIEŻ

Twoje zdanie jest dla nas ważne. W Fabryce możesz rozwijać swoje pasje i doświadczyć niesamowitych możliwości, jakie daje Twój umysł. Nasi nauczyciele rozumieją Twoje potrzeby, a swoim nastawieniem dostarczą Ci energii.

Pełna oferta

DOROŚLI

Wiemy jakim wyzwaniem jest połączenie życia zawodowego z rozwijaniem pasji. Dlatego nasze kursy są szyte na miarę. Jesteśmy elastyczni i wymagający. Dostosowując się do Twoich potrzeb pomożemy Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Pełna oferta

ZESPÓŁ WOKALNY

Fabryki Talentów

Zespół Wokalny Fabryki Talentów – grupa młodych wokalistów ze Śląska na co dzień ćwiczących umiejętności wokalne w Fabryce Talentów w Jaworznie. Członkowie Zespołu mają na swoim koncie wiele sukcesów scenicznych. Występowali m.in. podczas Koncertu w Filharmonii Krakowskiej u boku takich artystów jak Marek Piekarczyk, Rafał Brzozowski czy Stan Borys. Koncertowali podczas Dni Jaworzna przed Zespołem Poparzeni Kawą Trzy, nagrali piosenkę dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie. Zespół prowadzi Basia Janyga, finalistka The voice of Poland i dyrektor Metodyczny Fabryki Talentów.
DOŁĄCZ DO NAS!

Posłuchaj nas na żywo!

Zapytaj o cenę

Skontaktuj się z nami !
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania 🙂

SEKRETARIAT:

32 745 22 45

(wymagane)

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fabryka Talentów Centrum Edukacyjno-Artystyczne, z siedzibą w Jaworznie, ul. Katowicka 31b, 43-600 Jaworzno.
Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE