Jedyne miejsce łączące naukę gry na instrumentach z rozwojem osobistym!

27

INSTRUKTORÓW

2376

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

247

PRZEPROWADZONYCH KURSÓW I SZKOLEŃ

10

LAT DOŚWIADCZENIA

Fabryka Talentów - Twoja przestrzeń

Rozwiń swoje skrzydła, spełniaj marzenia i ucz się tak jak lubisz. Muzykuj, doświadczaj, odkrywaj fascynujący świat własny możliwości! Twoje potrzeby i Twoje samopoczucie są dla nas ważne. Wspólnie zadbajmy o efekty Twojej pracy.
Wybierz Kurs dla siebie i zrób pierwszy krok w dobrą stronę.

. Basia Janyga

Dyrektor Metodyczny Fabryki Talentów. Zainspirowana ludźmi i ich rozwojem. Absolwentka anglistyki, ukończyła z wyróżnieniem studia w zakresie psychologii przywództwa. Od 12 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Trener wokalny, trener szybkiego czytania, technik efektywnej nauki i rozwoju inteligencji. Finalistka programu The Voice of Poland, laureatka wielu muzycznych festiwali, wokalistka, autorka tekstów i muzyki, aktorka Krakowskiego Teatru Muzy, twórca wyjątkowego miejsca jakim niewątpliwie jest Fabryka Talentów.

. Roman Jońca

Założyciel i dobry duch Fabryki Talentów, pianista, kompozytor, aranżer. Absolwent Wydziału Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz studiów na kierunku zarządzanie. Instruktor zajęć i pasjonat nowoczesnej, interdyscyplinarnej edukacji muzycznej. Dzięki jego kreatywności i zaangażowaniu Fabryka ma tak piękną siedzibę i niepowtarzalną atmosferę. Od lat koncertuje z wieloma artystami i prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. To dzięki jego pomysłowi powstała Jaworznicka Szkoła Muzyki Rozrywkowej, a potem Fabryka Talentów.

Jeśli zechcesz powierzyć swój talent naszej opiece, zrobimy wszystko, by stworzyć mu najlepsze warunki do rozwoju.

Basia i Roman

Nauka gry na instrumentach (gitara, bas, perkusja, pianino, instr. klawiszowe i inne), nauka śpiewu, zajęcia zespołowe (instrumentalne i wokalne), zajęcia dla niemowlaków, warsztaty, nagrania i koncerty – to wszystko łączy jedna zasada – PROFESJONALIZM I PASJA – dlatego ćwiczymy zarówno technikę, jak i pracujemy z emocjami. Ćwiczymy na tym, co lubisz, pomożemy Ci zmotywować się do nauki i od praktycznej strony poznać świat sceny. 

Pierwsze zajęcia w Fabryce Talentów zawsze są bezpłatne. Możesz skorzystać z nich i zdecydować, czy taka forma zajęć Ci odpowiada.

Kompetencje językowe to jedno, a narzędzia do skutecznej nauki języka to drugie. Oba te elementy są Ci potrzebne, żeby osiągnąć cel – płynnie i naturalnie komunikować się po angielsku. Brzmi jak marzenie? Pokażemy Ci jak zmienić je w rzeczywistość. 

 

Zajęcia językowe dla dzieci to dynamiczna zabawa, połączona z precyzyjnie zapanowanymi rezultatami. Twoje dziecko przede wszystkim polubi język angielski i będzie pozytywnie nastawione do nauki, ucząc się w sposób naturalny, poprzez kontakt z żywym językiem (mówimy po angielsku), udział w grach i zabawach oraz wykonywanie różnego rodzaju eksperymentów! Świat nauki połączony ze światem zabawy pobudza ciekawość dziecka i angażuje w proces uczenia się wszystkie zmysły. Nasi lektorzy to uśmiechnięci mistrzowie językowej skuteczności 🙂

niesamowite kursy oparte na zestawie praktycznych narzędzi do uczenia się i wykorzystania własnych zasobów. Skuteczna nauka i kształtowanie poczucia własnej wartości? Ma to ze sobą wiele wspólnego. Pokażemy Ci jak szybko czytać i więcej zapamiętywać, jak się koncentrować (będziesz zaskoczony jakie to proste!), jak lepiej zrozumieć siebie, kolegów, rodziców.

taniec to sama radość! W dodatku z mnóstwem innych korzyści. Oprócz świetnie spędzonego czasu to również większa świadomość ciała i przestrzeni, zdrowa postawa, doskonałe ćwiczenie koncentracji, pozbywanie się napięcia i… występy sceniczne! 

możesz u nas zrealizować nagrania lektorskie, muzyczne i wszelkie inne projekty związane z realizacją audio. Możesz zamówić sobie podkład muzyczny, możesz również nauczyć się jak nagrywać w domu. A jeśli chcesz po prostu zobaczyć jak funkcjonuje studio, możesz wpaść do nas w odwiedziny z grupą – wszystko Wam pokażemy.

KORZYŚCI

Pracujesz z ekspertem

Zapisując się na nasze kursy możesz mieć pewność, że pracujesz z osobą, która nie tylko posiada wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim CHCE podzielić się nimi z Tobą i wie jak to zrobić. Zajęcia to miło i efektywnie spędzony czas, z korzyścią dla Ciebie!

Lepiej rozumiesz siebie

Oprócz gry na instrumencie nauczysz się pracować ze swoimi emocjami, zamieniać tremę w twórczą energię, być bardziej pewnym siebie. Nasi instruktorzy nie są zwykłymi nauczycielami. Nauczą Cię jak wyznaczać cele i skutecznie je realizować, jak się motywować i czerpać z tego radość - czeka na CIebie wiele niespodzianek.

Poznajesz przyjaciół

Dołączając do Społeczności Fabryki Talentów poznasz ludzi podobnych do Ciebie. Takich, którzy chcą się rozwijać, którzy mają pasję i marzenia. Nasi Instruktorzy będą dla Ciebie wsparciem i inspiracją, a Ty możesz być inspiracją dla swoich Fabrykowych przyjaciół. Przeżyjecie wspólnie niezwykłą przygodę.

Zdobywasz doświadczenie

Koncertujemy, nagrywamy w studio, komponujemy, jeździmy w trasy. Chcemy przygotować Cię merytorycznie i praktycznie do grania na scenie, wyposażyć w narzędzia, które pozwolą Ci realizować Twoje cele. Możesz się z nami uczyć bez względu na wiek. Zajęcia umuzykalniające dla maluszków od 6 miesiąca życia, dla przedszkolaków, indywidualne zajęcia nauki gry na instrumentach, lekcje śpiewu, zespoły wokalne, instrumentalne, warsztaty, koncerty, nagrania... Wszystko to, co składa się na efekt końcowy - Twoje zadowolenie, Twój rozwój!

Jesteśmy równiez Organizatorem PoluZONE – najbardziej innowacyjnych Warsztatów Muzycznych w Polsce! Co roku sprowadzamy do Jaworzna kilkudziesięciu wspaniałych muzyków i ożywiamy Rynek.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE