Dzieci

OFERTA DLA DZIECI

Za każdym razem kiedy Twoje Dziecko przekracza próg Fabryki Talentów, wchodzi w świat doświadczania, fascynacji i pasji. Z Zajęć wychodzi silniejsze, bogatsze o nowe umiejętności i przeżycia.
Zainwestuj w wielokierunkowy, harmonijny rozwój swojego dziecka i patrz jak rozwija swoje piękne skrzydła.

Muzyczna Kraina Bobasa

Kolorowa muzyczna przygoda, pełna dźwięków i zachwytów! Zajęcia dla dzieci od 4 miesiąca życia oraz rodziców to wspaniała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym: umuzykalnienie dziecka i zapewnienie mu bogatego środowiska bodźcowego i wspaniała, pielęgnująca więź zabawa dziecka z rodzicem. Fascynujące dźwięki, śpiewanki, instrumenty, eksperymenty i dużo kolorowych niespodzianek.

Zajęcia odbywają się 1 x w tyg. 45 min.

SUKCES 
A może te pierwsze kroki będą początkiem drogi, która zaprowadzi Twoje Dziecko do sukcesu i mistrzostwa?

Muzyczna Kraina

Rewelacyjna propozycja dla ciekawych muzycznego świata Maluchów w wieku przedszkolnym. 
Podczas zajęć poznają instrumenty, mogą zagrać na prawdziwej perkusji i gitarze, zajrzeć do wnętrza fortepianu, nagrać swój głos i doskonale bawić się, śpiewając piosenki i tańcząc. Spotkania wzbogacone są o elementy arteterapii i rytmiki. Poprzez kontakt z żywymi instrumentami dzieciom łatwiej jest podjąć decyzję, na którym instrumencie chciałyby grać podczas zajęć indywidualnych.

Zajęcia odbywają się 1 x w tyg. 45 min.

PASJA
A gdyby tak rozbudzić w Dziecku prawdziwą, dającą mnóstwo radości pasję, która będzie mu towarzyszyć i wzmacniać je?

Dziecięcy zespół wokalny

Niezwykłe zajęcia wokalno-umuzykalniające dla dzieci, łączące brzdące, które uwielbiają śpiewać! Dynamiczna nauka piosenek, gry i zabawy muzyczne, przeplatane dramami i wzbogacone o elementy pracy z emocjami, wszystko to w pełnej dziecięcej radości atmosferze. Występujemy na scenach, gramy koncerty, nagrywamy w studio, bawimy się muzyką 🙂 Zajęcia zespołowe to doskonała okazja do poradzenia sobie z tremą, nieśmiałością i nabrania pewności siebie.

Zajęcia odbywają się 1 x w tyg. 60 min.

ODWIRTUALNIENIE
Czy chcesz, żeby Twoje Dziecko mniej czasu spędzało przy komputerze, tablecie, telefonie… a zamiast tego harmonijnie i zdrowo się rozwijało, spędzając czas z innymi dziećmi i swobodnie się ucząc?

Nauka gry na instrumentach

Czy będzie to pianino, gitara, perkusja, gitara basowa, saksofon, skrzypce, czy inny instrument, w Fabryce Talentów Twoje dziecko będzie uczyć się w sposób naturalny, dostosowany do jego potrzeb. Doświadczy radości z odkrywania własnych zasobów, zrealizuje cele, które samo wyznaczy. Nauczymy je jak się motywować, jak planować i wyposażymy w narzędzia do pracy z emocjami. Wszystko to w radosnej, pełnej wsparcia, przyjaznej atmosferze.

1 x 45 min. w tyg. zajęcia indywidualne
1 x 45 min. W tyg. grupowe zajęcia umuzykalniające

FEEDBACK OD EKSPERTA
Co Ty na to, żeby regularnie omawiać postępy Twojego Dziecka z zaangażowanym nauczycielem i wspólnie planować ścieżkę rozwoju?

Nauka śpiewu

Indywidualne zajęcia ze śpiewu to wspaniała podróż wgłąb własnej osobowości. Śpiewamy piosenki, bawimy się dźwiękiem i odkrywamy tajemnice ludzkiego ciała. Przy pomocy zabawnych ćwiczeń poprawiamy dykcję i nauczymy zdrowego śpiewania. Pracujemy również nad kondycją i autoprezentacją, przyglądamy się tremie i innym emocjom, ucząc się z nich korzystać. Przygotowujemy się do występów scenicznych i pokonujemy własne ograniczenia w bezpiecznej i pełnej wsparcia atmosferze.

1 x 45 min. w tyg. zajęcia indywidualne
1 x 45 min. W tyg. grupowe zajęcia umuzykalniające

CHWILA DLA SIEBIE
Podczas zajęć dla Dzieci możesz się zrelaksować i wypić kawę w wygodnym miejscu, które przygotowaliśmy dla Ciebie.  Twoje Dziecko jest pod troskliwą opieką, a Ty masz chwilę dla siebie.

Język angielski

Zajęcia językowe dla dzieci to dynamiczna zabawa, połączona z precyzyjnie zapanowanymi rezultatami. Twoje dziecko przede wszystkim polubi język angielski i będzie pozytywnie nastawione do nauki, ucząc się w sposób naturalny, poprzez kontakt z żywym językiem (mówimy po angielsku), udział w grach i zabawach oraz wykonywanie różnego rodzaju eksperymentów! Świat nauki połączony ze światem zabawy pobudza ciekawość dziecka i angażuje w proces uczenia się wszystkie zmysły. Nasi lektorzy to uśmiechnięci mistrzowie językowej skuteczności 🙂

Prowadzimy licencjonowane kursy angielskiego dla dzieci w wieku 2- 7 lat

INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ
Możesz mieć pewność, że wybierając zajęcia w Fabryce Talentów wybierasz harmonijny rozwój Twojego Dziecka, w atmosferze szacunku i wsparcia.

Dzięki zajęciom w FT Twoje dziecko zyska:

  • nowe umiejętności
  • harmonijny rozwój psycho-fizycznny
  • wzmacniający trening mentalny
  • świadomość własnego ciała i emocji 
  • pasję 
  • zaradność i pewność siebie
  • narzędzia do radzenia sobie ze stresem
  • motywację i dyscyplinę
  • wspaniałych przyjaciół i mentorów

Skontaktuj się z nami !
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz zapisać się na zajęcia?

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE