Zaplanujemy Twój kurs w taki sposób, by zrealizować z Tobą Twoje cele.

Masz wsparcie i warunki do najlepszego rozwoju.

OFERTA DLA DOROSŁYCH

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz swobodnie się rozwijać, odkrywać swoje pasje, wracać do niespełnionych marzeń, z konkretnymi efektami – jesteś u siebie 🙂
Najlepszym momentem na start jest teraz.

Zespół wokalny

Rewelacyjne grupowe zajęcia wokalne, podczas których ćwiczymy emisję głosu, dykcję, impostację, pracujemy nad interpretacją i przygotowujemy się do dużych i małych koncertów, które gramy na profesjonalnych scenach. Pracujemy z ciałem, podczas wprawek aktorskich i choreograficznych. Nieodłącznym elementem zajęć jest praca z emocjami i rozwój osobisty, na którym opiera się praca sceniczna. Zespół wokalny to grupa przyjaciół, która pracuje nad realizacją wspólnego celu, budując poczucie własnej wartości każdego z jej członków.

1 x 60 min. w tyg.
1 x 135 min. w tyg.
(w zależności od wieku i stopnia zaawansowania)

ROZWÓJ
Nie tylko zdobywasz nowe umiejętności, ale także inwestujesz w swój rozwój osobisty. Zyskujesz narzędzia do pracy z emocjami, lepiej rozumiesz siebie.

Nauka gry na instrumentach

Nigdy nie jest za późno żeby zacząć! Zajęcia indywidualne z naszymi nauczycielami to nie tylko ćwiczenia techniczne. Wszyscy nasi instruktorzy to czynni muzycy, występujący na scenie. Dostosują tryb zajęć do Twoich potrzeb, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy masz już doświadczenie. Praca na utworach, wprawki techniczne i pokonywanie własnych ograniczeń, by odkryć pełnię swoich możliwości.

1 x 45 min. w tyg. zajęcia indywidualne
1 x 45 min. W tyg. grupowe zajęcia umuzykalniające

CHWILA DLA SIEBIE
Szybko przekonasz się, że zajęcia, podczas których oddajesz się swojej pasji dają Ci okazję do oderwania się od codzienności, pobycia sam na sam ze sobą i odkrycia nowych zasobów.

Nauka śpiewu

Wiążesz swoją przyszłość ze sceną, albo chcesz po prostu pośpiewać? Pomożemy Ci wydobyć Twój własny głos. Czekają Cię ćwiczenia z dykcji, impostacji i emisji, praca nad interpretacją i zwiększaniem świadomości Twojego ciała. Będziesz pracować z mikrofonem i zdobywać doświadczenie podczas organizowanych przez nas koncertów, na dużych i małych scenach, z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Trenujemy w zakresie wykorzystania zasobów, by wzmocnić Twoją pewność siebie i dać Ci narzędzia do pracy z tremą. Śpiewasz to, co lubisz 🙂

1 x 45 min. w tyg. zajęcia indywidualne
1 x 45 min. W tyg. grupowe zajęcia umuzykalniające

SPOŁECZNOŚĆ
Wchodzisz w świat ludzi pozytywnie nastawionych i otwartych na rozwój. Możesz czerpać z tego pełnymi garściami i wspierać innych 🙂

Język angielski

Chcesz nauczyć się języka od praktycznej strony, usystematyzować to, co już wiesz i komunikować się swobodnie? Nasi lektorzy Ci w tym pomogą. Dostosujemy system nauki do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Podpowiemy jakie techniki zapamiętywania słownictwa będą dla Ciebie skuteczne. Z nami osiągniesz swój cel.

1 x 45 min. w tyg. zajęcia w grupach, parach i indywidualne

FEEDBACK OD EKSPERTA
Wspólnie z ekspertem planujesz swoją ścieżkę celów, analizujecie postępy. Masz wsparcie i warunki do najlepszego rozwoju. 

Dzięki zajęciom w FT zyskasz:

  • nowe umiejętności
  • przestrzeń na pasję
  • 100% zaangażowania eksperta
  • lepszą organizację czasu
  • świadomość swojego ciała i emoci
  • narzędzia do radzenia sobie ze stresem
  • przyjaciół i mentorów
  • dyscyplinę i systematycznosć
  • dobre samopoczucie

Skontaktuj się z nami !
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz zapisać się na zajęcia?

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE